Новий навчальний рік!

РІЗДВЯНА ЗІРОНЬКА ВАСИЛЬКІВЩИНИ

Дата: 5 лютого 2020 о 19:53
27 переглядів

Вже традиційно, в Калинівській філії Васильківського районного ЦДЮТ відбулося нагородження найталановитіших школярів, яке пройшло 14 січня.
На "Різдвяній зіроньці Васильківщини" зібралися підсумувати здобутки та досягнення першого півріччя навчального року.

Серед найкращих були і учні Ксаверівської школи:

1. Гончар Альона, вихованка гуртка «Лідер-клуб» ВР ЦДЮТ, переможець обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України» (керівник Шевченко К.Г.)
2. Горний Назар, призер Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (керівник Горна Л.П.)
3. Дідківська Марія, вихованка гуртка спортивного туризму ВР ЦДЮТ, призер відкритого чемпіонату з пішохідного туризму «Туристичний фестиваль», м. Біла Церква (керівник Шевченко А.Г.)
4. Дубовик Володимир, переможець районного етапу новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (керівник Дубовик В.М.)
5. Дубовик Данило, призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів «Моя Україно!» (керівник Р. Панченко)
6. Завалій Вікторія, вихованка гуртка спортивного туризму ВР ЦДЮТ, переможець відкритого чемпіонату з пішохідного туризму «Туристичний фестиваль», м. Біла Церква (керівник Шевченко А.Г.)
7. Кішкіна Тамара, призер обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів «Моя Україно!» (керівник Л. Горна)
8. Коваленко Максим, вихованець гуртка спортивного туризму ВР ЦДЮТ, переможець відкритого чемпіонату з пішохідного туризму «Туристичний фестиваль», м. Біла Церква (керівник Шевченко А.Г.)
9. Пономарчук Карина, вихованка гуртка спортивного туризму ВР ЦДЮТ, призер відкритого чемпіонату з пішохідного туризму «Туристичний фестиваль», м. Біла Церква (керівник Шевченко А.Г.)
10. Порхун Олександра, вихованка гуртка «Лідер-клуб» ВР ЦДЮТ, переможець обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України» (керівник Шевченко К.Г.)
11. П'ятківська Діана, вихованка гуртка «Лідер-клуб» Васильківського районного ЦДЮТ, призер Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» (керівник Шевченко К.Г.), переможець районного етапу новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (керівник П'ятківська Л.В.)
12. Тонковид Оксана, вихованка гуртка спортивного туризму ВР ЦДЮТ, призер відкритого чемпіонату з пішохідного туризму «Туристичний фестиваль», м. Біла Церква (керівник Шевченко А.Г.)
13. Чумак Ангеліна, вихованка гуртка спортивного туризму ВР ЦДЮТ, призер відкритого чемпіонату з пішохідного туризму «Туристичний фестиваль», м. Біла Церква (керівник Шевченко А.Г.)
14. Чупрій Ангеліна, вихованка гуртка спортивного туризму ВР ЦДЮТ, призер відкритого чемпіонату з пішохідного туризму «Туристичний фестиваль», м. Біла Церква (керівник Шевченко А.Г.), переможець районного етапу обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України» (керівник Почтар Т.І.)
15. Бондаренко Анастасія, переможець районного етапу обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України» (керівник Почтар Т.І.)
16. Кривуліна Юлія, переможець районного фіналу обласної виставки учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» (керівник Горна Л.П.)
17. Конопольська Анастасія, переможець районного конкурсу виконавців сучасної естрадної пісні «Калиновий дзвін».
18. Харенко Яна, переможець районного конкурсу виконавців сучасної естрадної пісні «Калиновий дзвін»
19. Хореографічний колектив «Феєрія», переможець фестивалю "Таланти Васильківщини".

Яна Харенко, Настя Конопольська та колектив "Феєрія" також стали учасниками святкового концерту, продемонструвавши всім присутнім свої таланти. Також Альона Гончар та Саша Порхун виступили в ролі співведучих заходу.

Дякуємо організаторам та директору ВР ЦДЮТ Шевченко Л.В. за чудовий захід, підтримку юних талантів та нові можливості для реалізації творчого потенціалу учнівської молоді!

Дякуємо керівникам за розкриття творчих здібностей наших учнів, батькам за підтримку та розуміння, а школярам бажаємо не зупинятись на досягнутому!