Новий навчальний рік!

Екскурсія на виробництво

Дата: 7 січня 2020 о 16:54
20 переглядів

З метою профорієнтації, ознайомлення з процесом виробництва на підприємствах легкої та харчової промисловості вчителем Ксаверівської школи Ткаченко Ганною Іванівною було організовано поїздку учнів Ксаверівської ЗОШ І-ІІІ ст. до м. Біла Церква.
Спочатку школярі відвідали ООО «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак». Під час заходу учні мали змогу побачити як працює компанія-виробник обладнання розливу, етикетування, пакування та конвеєрних систем. Ознайомилися з особливостями професій інженера, токаря, фрезерувальника.
Потім юні дослідники відвідали підприємство "Маревен Фуд Україна", яке виготовляє макарони швидкого приготування торговельної марки "Роллтон".
Екскурсоводом виступила працівниця заводу, яка розповіла про історію виникнення вермішелі швидкого приготування в Японії у повоєнні роки, розвитку даного підприємства на території України, ознайомила з асортиментом продукції, яка тут виготовляється, провела інструктаж з техніки безпеки. Знявши з себе всі прикраси, годинники, телефони, вдягнувши халати і шапочки (що було дуже весело), група рушила на огляд різних технологічних ліній заводу. Учні побачили всі етапи виготовлення вермішелі - від подачі муки з величезних бункерів, вимішування тіста, його розкачування на валах, розрізання, парування, обсмаження - до пакування і складання готової продукції у коробки. Дякуючи позитивно налаштованому екскурсоводу, яка не тільки відповідала на численні додаткові питання дітей, але й дозволила спробувати на смак брикети вермішелі прямо з лінії.
На завершення екскурсовод розповіла про професії людей, які задіяні на підприємстві, де здобувається така освіта і запросила учнів у майбутньому на роботу. В цілому півтори години, які школярі провели на заводі сплинули непомітно - було цікаво, пізнавально, радісно та «поживно».