Новий навчальний рік!

КСАВЕРІВСЬКІЙ ШКОЛІ 60!!!

Дата: 1 грудня 2019 о 23:22
37 переглядів

Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи… І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті, від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Школа… Колись ти бурхливо жив у ній, вчився, ріс і мужнів, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину.

Цього року загальноосвітня школа I-III ступенів села Ксаверівка відзначає свій 60-й день народження.

Відкрила урочистий захід директор школи Мартинюк О.О., яка привітала присутніх та побажала гарного настрою.

Привітати педагогічний колектив та дітей зі святом завітали голова села Скорук Г.С., який вручив подяки тим, хто все своє життя присвятив дітям - нашим педагогам.
Слова привітання прозвучали від гостей свята, голови профспілки Ксаверівської школи Росенко Т.О., голови батьківського комітету П'ятківської Л.В., випускника 1965-го року Круглика М.О.
Багато цікавого розповів присутнім Рубанік Л.В., який разом з батьком брав участь у будівництві школи.
Багато гарних слів прозвучало на рахунок колишнього директора Мішиної Л.В., з діяльністю якої пов'язано 32 роки історії школи.
Під час свята звучали теплі і щирі слова – побажання від випускників школи. На свято завітав відомий випускник школи - народний артист України Віктор Тетеря, найкращим подарунком від якого стали пісні та слова про те, що школа - це святиня, яка залишається у серці кожної людини як неповторний спогад дитинства.
Невеликий екскурс в минуле школи зробили ведучі свята - вчитель української мови та літератури Григоренко Л.А. та заступник директора з виховної роботи Горна Л.П.
Маючи гарний голос і талант до співу, прославляє школу піснею соліст Академічної хорової капели Українського радіо Юрій Тетяноха, пісні якого не змогли нікого в залі залишити байдужим.
Настоятель місцевого храму отець Юрій Лопатень у своєму виступі зазначив, наскільки важливим є те, що в селі є школа. Подякував вчителям за працю, поблагословив школу на майбутню успішну діяльність та подарував ікону-оберіг.
Порадували присутніх своїми виступами і учні школи, які зустрічали гостей та декламували вірші. Наші юні зірочки Яна Харенко та Настя Конопольська подарували гостям свята свої пісні, а учасниці колективу "Феєрія" додали атмосфери заходу своїми запальними танцями.
Приємним сюрпризом для всіх стала пісня у виконанні педагогів школи про нелегку, але таку важливу вчительську долю...

Це було свято зустрічей, свято – спогадів, під час якого у багатьох присутніх гостей в очах бриніли сльози. Адже кожен згадував своє життя, дитинство, молодість, яке розпочалося саме тут, на Ксаверівській землі , починалося від батьківського порогу і стежини до школи. Ніби з подивом, але й водночас з сумом було відзначено , що певний рубіж пройдено.

Дякуємо всім гостям, які в цей день прийшли до стін рідної школи та всім, хто допоміг зробити це свято найкращим!
Добра, злагоди та мирного неба над головою нам усім!